• اطلاعیه ها

• abbasian

فراخوان همکاری در مدیریت تالارهای گفتگو

سلام به همه دوستان قصد داریم واگذاری مدیریت تالارهای گفتگو رو به دوستان عضو واگذار کنیم تا در زمان استارت کار که انشاالله بزودی صورت خواهد پذیرفت، بتونیم مدیریت خوبی بر تالارها داشته باشیم. هرکس میتونه کمک کنه و مدیریت بخش یا بخش هایی رو به عهده بگیره لطفا اعلام کنه. با تشکر
جمال

عطر درمانی و آروماتراپی

7 پست در این موضوع قرار دارد

عطر درمانی (آروماتراپی) یکی از شاخه های طب مکمل و جایگزین است که به جهت خواص درمانی و بهداشتی که دارد افراد زیادی را درسراسر جهان مجذوب خود کرده است. در این شیوه درمانی متخصصان با کمک گرفتن از عطرها و رایحه های مختلف و تحریک سیستم عصبی بدن به درمان برخی از بیماری های روحی و جسمی انسان می پردازند. پزشکان در این روش با بهره مندی از عطر، اسانس، عصاره و رایحه گیاهان و میوه ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم روح و جسم بیمار را تحت درمان قرار می دهند. متخصصان عطردرمانی متناسب با نوع بیماری، از یک تا چند عطر یا عصاره به طور همزمان برای درمان بیماری ها استفاده می کنند. این شیوه نه تنها به منظور درمان بیماری ها و تسکین درد بلکه در موارد دیگری چون حفظ زیبایی و سلامت پوست و مو نیز مفید است.

منتظر بهار abbasian پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عطر درمانی (آروماتراپی) یکی از شاخه های طب مکمل و جایگزین است که به جهت خواص درمانی و بهداشتی که دارد افراد زیادی را درسراسر جهان مجذوب خود کرده است. در این شیوه درمانی متخصصان با کمک گرفتن از عطرها و رایحه های مختلف و تحریک سیستم عصبی بدن به درمان برخی از بیماری های روحی و جسمی انسان می پردازند. پزشکان در این روش با بهره مندی از عطر، اسانس، عصاره و رایحه گیاهان و میوه ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم روح و جسم بیمار را تحت درمان قرار می دهند. متخصصان عطردرمانی متناسب با نوع بیماری، از یک تا چند عطر یا عصاره به طور همزمان برای درمان بیماری ها استفاده می کنند. این شیوه نه تنها به منظور درمان بیماری ها و تسکین درد بلکه در موارد دیگری چون حفظ زیبایی و سلامت پوست و مو نیز مفید است.

آقا جمال عطردرمانی در طب سنتی ایران هم وجود داره یا نه؟ اطلاعی دارید؟

چون من فکر میکنم بیشتر در طب غربی روش تأکید شده درسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلاس های آموزشیش کجا برگزار میشه؟؟

فکر نمیکنم کلاسی داشته باشیم در ایران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خيلي دوست دارم بابت اين موضوع اطلاعات كسب كنم. كسي رو از نزديك ميشناسم و سراغ دارم كه بعد چند سال ناراحتي گوارشي كه دكترها نتونسته بودند علاجش كنند، با تجويز استشمام عطر طبيعي يك گل به مدت چند روز و كمي بيشتر كلا اين بيماري اون شخص رفع شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری